Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a fehér folyásom...

Mit tegyek a fehér folyásom ellen?

Figyelt kérdés

Már egy hete itt vagyok a Balatonon és rizs nagyságú és állagú fehér váladék ürül a hüvelyemből. Sajnos anya már nem él így ezeket apával szoktam megbeszélni. Vett nekem vmi hüvelyöblítős cuccot, de a papíron azt írják, hogy kell hozzá tabletta is. Ezt is meglehet venni a dm-ben? Mert ha igen akkor én venném meg magamnak mert már így is elég ciki apu előtt. Vagy inkább menjek el a gyógyszertárba? Sajnos még 2 hetet itt leszünk így nem tudok elmenni orvoshoz.

Vagy mit tegyek ezzel? Soha nem volt még ilyen gondom!

Kérlek segítsetek!


14/L


2010. júl. 2. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább gyógyszrtár és ott mond el hogy mire kéne.
2010. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld Apukád előtt sem, hiszen Ő is tudja, mi a menstruáció!
2010. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen bemész a DMbe és veszel hozzá tablettát. Colpo Cleaner nagyon jó. 3 napig használd esténként és megszűnik a panaszod.
2010. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A colpo cleanerből melyiket? Mert a papíron kettő van. Egy sima és egy jódos.


Amúgy igen, apu is tudja mi a menzesz de 2 bátyám van és én vagyok a családba az egyetlen lány. Néha ha hasonló női gondom van akkor érzem apán is, hogy zavarba jön. Próbál segíteni nekem de neki sem könnyű...:)

2010. júl. 2. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Na de azt sem tudod, mi bajod van!! Hogyan mersz úgy bármit is tenni magaddal, hogy nem tudod mire jó az a valami??? Nem hiszem, hogy a Balatonnál nincs doki. Sőt, tudom, hogy van üdülőhelyi ügyeletes orvos. Talán ő okosabb válaszokat tud adni, mint hogy vegyél valamit a dm-ben. Ennél még a gyógyszertár is jobb, bár az is necces.
2010. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 10:55-ös vagyok. Akkor is szólhatsz Apukádnak, és elmehetsz orvoshoz. De legalább Apukád is tud róla, hogy mi van Veled! Annyit megérdemel, hogy bízz benne.
2010. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és a második 10:55-ös.
2010. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha apukád orvoshoz vinne. Nem is értem, felnőtt ember! Menjetek el a gyereknőgyógyászatra. Magától nem fog elmúlni, amiket recept nélkül adnak, az a "nem használ, nem is árt" kategória, ezt egész életedre jegyezd meg!

Viszont ha elhanyagolod a fetőzést (biztosan az, bárhol elkaphattad, WC-ben, uszodában, néha antibiotikum-szedéstől is kijön, bár az gomba, neked meg valószínűleg valamilyen baktériumfertőzésed van), abból nagy baj lehet, komoly gyulladás, meddőség.

Gondolom, ezt sem te, sem apukád nem szeretné.

2010. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ügyeletes orvos van, de nőgyógyász nincs.

Amúgy biztos, hogy ez a vmi a balcsi vizétől jött elő. A intim zuhany tájékoztatójában azt írják, hogy a jód tartalmú pezsgőtabletta minden helyi kórokozót kiírt. Ezért bátorkodom ebben és az apukámban megbízni...

2010. júl. 2. 11:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha bakteriális fertőzésed van, akkor azt az intim zuhany felviheti a méhedbe, vagy a petevezetékedbe. Gondolkodj már!!!!
2010. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!