Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamiért folyton visszatérő...

Valamiért folyton visszatérő kombinált fertőzéssel küzdök. Ilyenkor az első utam természetesen a nőgyógyászom. De az legjobb estben is a jövő hét. Van valami készítmény esetleg, amivel addig tudom csökkenteni a tüneteket?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Részleteznéd? Milyen kombinált fertőzésre gondolsz?

Nekem gyakran jelentkezett rendszeresen gomba például. Több hónapja használok már min. heti egyszer (van hogy néha szex után is), hüvelyflóra tablettát. Azóta nekem nem jött elő, nálam ez bevált.

Attól függ milyen fertőzésre gondolsz. Bizonyos dolgokra a teafa olaj is hatásos, olvass utána.

2019. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gombás, bakteriális egyszerre....

A kezelés után akkor megpróbalom azt.

Még tudnád mondani a nevét?

2019. febr. 15. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Canesflor-t, Idelyn-t is használtam, de végül a Gynophilus-t használom már hónapok óta, nekem az vált be.


Ha esetleg idegen WC-t használsz, próbáld ki, hogy utána egy csepp teafa olajat csöppentesz a fehérneműdre. Baktérium, gombaölő hatású, olvass utána.

2019. febr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És a Gynophilus-t használható addig, amíg eljutok az orvosomhoz? Nem rontok vele a helyzeten vagy ilyesmi....

Mert talán jövő hét csütörtökön tudok menni, de lehet, hogy csak utána való héten tud fogadni. Addig biztos kell valami....

2019. febr. 15. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Rontani biztos nem ront, de hogy javít e azt nem tudom, és ne is hidd az. Ez nem egy gyógyszer, ez csak megelőzésre lehet jó, de neked már fenn áll amit még kellett volna előznie. Végül kipróbálhatod.
2019. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az orvosom asszisztense említett valami jódos kúpot is ha jól emlékszem.

Arról tudtok esetleg valamit?

2019. febr. 15. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a Betadine kúp lesz szerintem. Mármint, amit az asszisztens mondott.
2019. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz az...

És tényleg használ?

Vagy adjam fel és tűrjek, míg fogad az orvosom?

2019. febr. 15. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!