Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vagyok felpuffadva már...

Mitől vagyok felpuffadva már 1 hete? 17L

Figyelt kérdés

Előző héten vasárnap és hétfőn a szokásos 1600kaloria helyett megettem 2500at ilyen csoki chips meg minden miatt 2 napig nagyon rosszul ettem főtt ételt is de utána sok nasit és utána megint rendesen ettem 1600at

Hétfő óta teljesen fel vagyok puffadva akkor 3napig nem is volt szekletem de amióta rendesen eszek megint van minden nap

És a hasam mivel edzek heti 2x normális “lapos” volt most meg rendesen nagy a hasam vagy nemtudom

Pl tegnap este ittam egy teát reggelre majdnem olyan volt a hasam mint szokott de ereztem hogy nem az igazi de most megint nagyon nagy pedig rendesen reggeliztem ebédeltem egészséges ételeket meg egy muzliszeletet

Ilyenkor mit kene csinálnom? Eléggé rosszul érzem magam miatta és nagyon zavar



2019. jan. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt szokott lenni puffadásom+zabálhatnékom.
2019. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is első nap de az normális tudom

De most nagyon fel vagyok puffadva hasam aljan meg az egész kb :D

Meg ez a zabálási roham mentális/hormonális/stressz alapon jött elő meg tegnap is este fel tábla csoki bánta :/

2019. jan. 26. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A csokitól van. Nekem ugyanezt csinálja. Főleg a tejcsokoládé. Valószínűleg neked is laktózérzékenységed van. Tejföl, tejszín, tej is okozhatja.
2019. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat meglepet
2019. jan. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!