Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaphato ra veny nelkuli...

Kaphato ra veny nelkuli gyogyszer amit varandossag alatt lehet hasznalni?

Figyelt kérdés
30.hetes varandos vagyok, 2 napja huvely heveny gyulladas diagnosztizaltak, kaptam ra kupot amit ki is valtoztam, de sajnos keptelen vagyok felhelyezni. Nagy, deformalatlan kuprol beszelek, kerdesem hogy esetleg erre veny nelkul mas gyogyszer kaphato amit varandossag alatt lehet hasznalni?
2019. jan. 20. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de egy hüvelykúp úgy van kialakítva, hogy fel lehessen helyezni a hüvelybe! Mi az, hogy "nagy és deformálatlan"????

Itt veled vannak komoly bajok, ha ennyire nem ismered a testedet!

Egy hüvelykúp garantáltan kisebb, mint egy férfi nemisuerv, és föleg, mint egy baba feje - pedig szüléskör még az is átfér a hüvelyen!

2019. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet nem tudod mirol beszelek, de mielott elhordanal mindennek..

Gyulladasrol beszelunk, meg van dagadva az egesz,konkretan alig van "hely" hogy feltudjam tenni, ezert kene kisebb mert amit felirt az orvos tul nagy es duzzanat miatt nem megy fel.

2019. jan. 20. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor vissza kell menni, és elmondani a problémát. Ne gyógyítsd saját magad.
2019. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ezek szerint nem a kúppal (deformált) van baj, hanem a te állapotoddal!

2. Ha ennyire erös a gyulladás, akkor menj vissza az orvoshoz1

2019. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!