Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni zavarhatott be?

Esemény utáni zavarhatott be?

Figyelt kérdés

Szexeltem barátommal védekezés nélkül, nem élvezett egyáltalán belém ! Biztonság kedvéért rá 1 napra vettem esemény utáni tablettát hogy semmi gond ne legyen, késett a menstruációm 2 napot de gondolom ilyen hormon gyógyszernél normális, majd megjött a menstruációm de csak 3 napig tartott és elég kevés volt, de a tájékoztatóba benne is volt hogy lehet kevesebb esetleg több tőle a vérzés.

Miután megjött rá 5 napra azért csináltam egy tesztet is hogy biztos ami biztos semmi gond ne legyen, negatív lett.

Most már elég korán éreztem hogy fájnak

a melleim, pattanásaim is kijöttek, így hogy már eltelt 14 nap a kevés mensim óta pont ma van a peteérés napja ! nagyon görcsöltem egész nap erre most megjött ! 14 nappal előbb mint kellene ! Ez még az esemény utáni miatr lehet hogy ennyire bezavart nekem ?

Eléggé kétségbe vagyok esve mert sehogy sem lehetek terhes, ha belém se élvezett, esemény utánit is vettem, meg is jött mikor kellett neki csak kevesebb.. teszt is negatív erre menstruáció után most 14 nappal megint megjön


2019. jan. 19. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Vszinu h a tabletta zavart be, de ha aggodsz, fordulj a dokidhoz! ( egyebkent te magad sorolod fel a vegen h kb lehetetlen a terhesseg, ami igaz is, de azt hozzatennem hogy alapesetben a “ nem elvezett belem” semmire nem garancia!)
2019. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabletta hónapokra, akár egy fél évre is képes összezavarni a hormonokat. Nem cukorka. Nem is értem, hogy volt ennyi eszed védekezés nélkül szexelni. Ez egy lórúgásnyi hormon. Ne csodálkozz, ha össze vissza jön meg...
2019. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!