Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy vége van...

Honnan tudom, hogy vége van -e a menstruációmnak?

Figyelt kérdés

(Hogy már nem fogok vérezni.)

Vagyis, ma, és este már nem volt semmi, de a hüvelyem fala még véres. Az csak az ami ott maradt, vagy az most "keletkezhetett", és valószínűleg a nap folyamán még ki fog jönni belőlem?

Tegnap, és tegnap előtt már SZINTE semmi vérzésem nem volt. (kb. a két napi együtt is kb. egy betét felét tette volna csak ki)


2010. jún. 28. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Használj tisztasági betétet kb két napig, mert vannak utóvérzések. Ezek nem olyan nagy mennyiségűek.
2010. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És ilyenkor,ha strandra mennék, használjak tampont? Igazából nem szeretnék, mert még soha nem használtam. Vagy az a nagyon kicsi vér megmarad a fürdőruhámon,vagy kiázik, és mindenki látni fogja a vízben?
2010. jún. 28. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
biztonságképpen használj mini tampont.(mármint a strandon)semmi bajod nem lesz tőle,nem fáj meg semmi ilyesmi.mért is félsz tőle?
2010. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát csak pont azért, mert még nem használtam, és lehet, hogy nem akkor kéne először próbálkoznom, amikor szinte nincs is meg. :) Meg azért mert csak 14 éves vagyok.de tudom ebben a korban is lehet. Hát nem tudom. :)
2010. jún. 28. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Vársz még 1 napot a stranddal. Ez lenne a legbölcsebb.
2010. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!