Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ha már két napja...

Szerintetek ha már két napja csak alig vérzek egy kicsit, akkor holnap fürödhetek?

Figyelt kérdés

Mármint medencében. Csak mert holnap lenne egy medencés buli, és azért szeretnék elmenni, és fürdeni is.

Szerdán jött meg, de tegnap már nem volt semmi (péntekről szombatra éjszaka még volt egy kicsi), és ma meg reggel még semmi, meg éjszaka, és most meg még jött egy kicsi.

Szerintetek, ha ma már ezen kívül semmi nem lesz, holnap nyugodtan fürödhetek?

(Amúgy utálom mert nekem mindig így van, hogy hirtelen nem lesz semmi, aztán nyugodtan elmegyek egy tisztasági betéttel, és akkor meg persze, hogy hirtelen jön még egy adag. xd)


2010. jún. 27. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki ma is,ha már nem vérzel akkor nyugodtan,de a fürdőkádban nézd meg!
2010. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

szerintem ,ha tampont használsz nyugodtan fürödhetsz .

De ha még ma van egy pici vérzésed, tampon nélkül én azért kihagynám ,mert könnyen összeszedhetsz ezt azt.37/L

2010. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tampont választanám - mielőtt bemész fürödni felteszed , akkor sincs semmi, ha már nem vérzel, legfeljebb kicsit nehéz felhelyezni. Annyi a lényeg, hogy azonnal cseréld ha kijössz.
2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A tampon a megoldás.Amúgy is ajánlatos strandon tampont használni akkor is,ha nincs menses,mert bármilyen fertőzést el lehet kapni a vízben!Így biztonságosabb!Jó bulizást!:)
2010. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért ezzel nem értek egyet, a tampon inkább növeli a fertőzésveszélyt, hisz ott van a zsinór, ami szépen "felvezeti a bacikat", menses eseté egészen a nyitott méhszájig... ettől függetlenül én is használom ha épp megvan és strandolnék, csak gondoltam helyesbítek.
2010. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én inkább zuhanyoznék.
2010. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a válaszokat! :)

Igen, de az a baj, hogy még soha nem próbáltam a tampont...

Amúgy 15 éves vagyok.

Úgyhogy szerintem nem fogok fürdeni. :( Na mindegy, így jártam.

2010. jún. 27. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:

én is így jártam:(

amire felvettem a fürdőruhám PONT akkor jött meg.pedig azelőtt 1napot semmi nem volt..csak azelőtt való nap reggel:((

de szerintem holnapra már nem lesz semmi,és mehetsz.

sok sikert kívánok:)

2010. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia.na elmentél?=)
2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) Aha. És nem volt semmi baj.
2010. jún. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!