Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A sok szeretkezéstől késhet a...

A sok szeretkezéstől késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, elég sokat vagyok együtt a barátommal van hogy heti 4-5-6 alkalom.Mindig védekeztünk de lassan 1 hete késik a menstruációm.
2008. nov. 5. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Semmi köze hozzá.
2008. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
a sok szeretkezéstől egy esetben késhet a menstruációd: ha teherbe estél...
2008. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A sok szeretkezés okozza a terhességet, ami 9 hónappal késlelteti a menstruációt. :)

Komolyra fordítva a szót: 1 hét még nem vészesen sok, de ha nem jön meg 2-3 napon belül azért csinálj egy tesztet.

2008. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 4-5 az nem sok, amugy terhesseg vagy stressz lehet, csinalj tesztet.
2008. nov. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már a heti 4-nek is örülnék:-)

Amúgy nem befolyásolja.

Egy ifjú anyuka.

2008. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De befolyásolja, mégpedig pont az ellenkező irányban, nekem megjön tőle. Mármint amúgy is megjönne természetesen, de ha már érzem, hogy fájdogál a hasam, stb, és ekkor szeretkezünk, szinte rögtön utána megjön. Szóval késleltetni szerintem nem tudja.
2008. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű,orgazmus hatására könnyebben leválik a méhnyálkahártya,neked azért hozza meg a mensit a szex,de valóban késni nem tud tőle.
2008. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!