Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a narancs bőr...

Mit tegyek a narancs bőr ellen? Viszonylag sokat sportolok (bicajozok). Nem is eszek sokat, de a combomon még is narancs bőr található és nem merek felvenni rövid nadrágot.15 éves vagyok és ez örökre ott marad?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ettől a legnehezebb megszabadulni :S Én 19 éves vagyok, és nekem is van egy kevés a fenekemen ha összeszorítom. Egy kicsit javult a helyzet azóta amióta próbálok rendszeresen mozogni(táncolok, úszom), próbálok elég folyadékot inni, és kenegetem a problémás területeket Goodbye cellulite zselével. Ezt tudom ajánlani neked is, nekem azért segített. A narancsbőr lehet azonban örökletes is, ilyenkor még nehezebb megszabadulni tőle. :(

Viszont én a kajára nem esküszöm. Megeszek minden cukros-fehér lisztes ételt :D Úgyis lemozgom:D Bár ha lemondanék ezekről, akkor tűnne el látványosan.

2010. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!