Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Norculut...

Szedett már valaki Norculut tablettát, azért, mert nem jött meg?

Figyelt kérdés
Nem zavarja meg a ciklust?
2008. nov. 5. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! nekem rendszeresen kell szednem, mert enélkül nem jön meg sosem. Ez egy hormontartalmú készítmény, aminek szedése meghozza a mensit. nekem úgy szokott lenni, hogy szedem kb 10 napig, és ha abbahagytam pár nap múlva megjön. De az egyik barátnőm szedte már arra is, hogy tudta, hogy adott időpontban megy nyaralni és nem akarta, hogy a nyaralást elrontsa a görcs meg a többi. szedte a nyaralás idejére, utána abbahagyta, és megjött neki. szóval ilyen késleltetésnek szedte ő. igazából szerintem magát a testet nem zavarja meg, csak később fog megjönni. remélem, hogy segítettem picit.
2008. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pry válasza:
nekem egyszer kellett szedni 10 napig, utána megjött és viszonylag rendszeres volt
2008. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
minden hónapban kell szednetek egyébként? milyen hatásai vannak?
2010. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!