Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől zavarodhatott össze a...

Mitől zavarodhatott össze a ciklusom?

Figyelt kérdés
3 éve menstruálok, mádodik évben már beállt, 32 naponta jött meg. Most viszont az orvosom felírt vastablettát, amit aztán abba kellett hagynom , és mkot vas-lady komplexet szedek, viszont mióta szedem, előző hónapban 27 napra, most pedig 24 napra jött meg? A vastabletta okozza, vagy valami más? Szűz vagyok, más gyógyszert nem szedek. 17/l

2018. okt. 21. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

A vastabletta nekem is megváltoztatta. Nekem rendszertelen volt amúgy, 30-35 naponta jött meg, aztán egyszer csinált belőle 25 és 27 napos ciklust is. Mondjuk nekem azóta rövidebb is maradt, most nagyjából 28 naponta jön meg. Mikor először tapasztaltam, utánaolvastam, és sok embernek van így. Rengetegen például arra is panaszkodtak, hogy kevesebb a vér (más kérdés, hogy az miért baj?).

20/L

2018. okt. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!