Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha 18 éves szinte...

Az normális ha 18 éves szinte semmi mellem nincs?

Figyelt kérdés
Már mindenkinek olyan szép nagy nekem meg semmi!Kb. mint egy 3 éves kislánynak!!Egyre szarabbul érzem magam miatta!!!!
2008. nov. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy normális... de, ha elmész egy hormonvizsgálatra, többet fogsz tudni. Ha hormonzavar, azon valószínűleg lehet segíteni.
2008. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nincs. A párom nővére 23 éves és neki is kb 2 pattanásnyi van,, mondjuk nagyon vékony alkat. Lehet, hogy nálad sincs baj, de azért elmehetsz az orvoshoz és ő megmondja mi a helyzet!
2008. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában azoknak a lányoknak nincs mellük, akik már 12 évesen diétáznak. És azoknak nem is lesz.

Ha te ebbe a kategóriába tartoztál, már késő változtatni.

Ha nem, akkor se nagyon tudsz mit csinálni, lehet, hogy egyszerűen ez jutott neked.

Később esetleg egy plasztikai sebész megoldhatja a dolgot.

2008. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

utolsó válaszolónak,szeritem igazad van,mert én tök fejlett vagyok,és 1-2 éve pár hónapig diétáztam,és alig nő a mellem:S,igaz,mégcsak 14 vok,és mások szerint tök sovi vok,de szerintem nem..:Sna mind1,a kérdezőnek,szerintem normális lehet,ha nagyon vékony vagy,és alacsony,de szerintem is menj el dokihoz.

Remélem segítettem.:)

♥Barbi♥

2008. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez nagyrészt a nemedtől függ. Ha például fiú vagy akkor nyugodj bele, hogy az emlőid valószínűleg sohasem lesznek fejlettebbek. Ha esetleg véletlenül leány vagy, akkor se várj áttörésre a természettől.
2008. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem diétáztam, kb. 175cm magas vagyok és legalább 60kg.Szóval nem igazán vagyok sovány alkat.A csípőm viszont nagyon széles!!!fog. gátlót is szedek (vérzésproblémák miatt kezdtem el szedni)de attól sincs semmi.Nemtudom mi baja van már az is eszembe jutott, hogy valami súlyos betegség amitől nem nő vagy nemtudom......olyan szarul érzem így magam.Mindenki piszkál emiatt még fürdőruhát sem találok magamra!!!Azért köszi mindenkinek a segítséget!!!
2008. nov. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!