Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhetett meg? Valami...

Mitől jöhetett meg? Valami gond van?

Figyelt kérdés
Már tegnap is kérdeztem, de még mindig nem lettem megnyugtatva.Szedek fogamzásgátlót már másfél éve rendszeresen és eddig még soha nem volt semmi gond.Azonban most megjött úgy hogy közbe még szedem a fogamzásgátlót. Holnap hagyom abba és csütörtökön kéne megjönnie.Szombat este volt egy kis barna folyásom , aztán szombaton is ,de estére már nem volt semmi és ma miután érettségiről haza jöttem akkor láttam hogy megint olyan a bugyim ( de ez most piros volt).Nem tudom lehet , hogy a stressz okozta ?Okozhat ilyet fogamzásgátló mellett ?
2010. jún. 21. 13:13
 1/2 A kérdező kommentje:
javítás: vasárnap este *
2010. jún. 21. 13:14
 2/2 anonim válasza:
persze hogy okozhat de amúgy hány éves vagy? Nekem is ilyen problémáim voltak míg le nem tettem a vizsgákat! De amúgy miért szecc fogamzásgátlót? Jó tom hogy ne legyen gyereked de akkor is!
2010. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!