Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utolsó napján...

Menstruáció utolsó napján Balaton?

Figyelt kérdés
Szerintetek belemehetek, ha már csak (nagyon enyhe) barna folyásom van? Tampont nem használok.
2018. aug. 8. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Használj tampont.

Utolsó napra elég lesz a mini. Azt könnyű használni.

Nem értem, hogy gondoltad. A bikinid is trutyis lesz. Ha kevés, akkor is kell valami, ami felszívja. Akkor is, ha nem mész bele a vízbe.

2018. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod milyen fertözést tudsz igy összeszedni? Eleve menzesznél jobban kell vigyázni ne hogy tampon nélkül be menj
2018. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Eddig is belementél, akkor mi a probléma?


Már nem tökmindegy?

2018. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben nem mennék vízbe akkor sem, ha utsó nap.Még tamponnal sem. Ilyenkor nagyon érzékeny a hüvely, a ph-szint is teljesen más, sérülékenyebb, fogékonyabb a fertőzésekre, pláne egy olyan koszos vízben, amiben halak, növények vannak, és belepisil mindenki...
2018. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez a tegnapi kérdés folytatása?

Akkor még vérzett rendesen.

Úgy látszik, már múlik el :D

2018. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tegnapi kerdes, nem tudom mirol beszeltek :) 16 eves vagyok, nem igazan szeretnek (merek) tampont hasznalni. Nem fogok belemenni, max terdig, majd napozok 😕😊
2018. aug. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!