Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hashimoto es antidepresszans?

Hashimoto es antidepresszans?

Figyelt kérdés

A pajzsmirigyem ugy tudom okozhat szorongast. Volt mar panikrohamom is. A verkep nem igazolta, hogy a pajzsmirigyem okozna, minden erteken belul van, TPO-t nem neztek, de az evekkel ezelott tobb volt, mint szabadna. Az antidepresszans hatna ha tenyleg a pajzsmirigyem miatt panikolok semmisegeken? Ha a pajzsmirigyem, akkor mit szedjek, hasznaljak hogy elmuljon a szorongas, panikolas?

20/L


2018. aug. 2. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy van a pajzsmirigyeddel, akkor leginkább endokrinológushoz kellen menni, és minden értéket megnézetni, majd ő eldönti, hogy kell-e valamilyen gyógyszer.
2018. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Endokrinológus és pszichológus.

Szerintem nem normális, hogy 20 évesen szorongsz. Érdemes lenne utánajárni miért és azt is kezelni, nem pedig csak a tüneteket.

2018. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hipochonder vagyok.
2018. aug. 2. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is pszichés eredetű. NEm értem, akkor miért nem erre keresel megoldást. Lehet így élni, de szerintem jobban megéri máshogy. Keress egy jó pszichológust és járj utána, hogy ez miért alakulhatott ki. Sokban megkönnyíted a saját és később a születendő gyereked, barátod, férjed stb. életét.
2018. aug. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jarok pszichologushoz fel eve, most akarnak gyogyszert felirni.
2018. aug. 3. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. egy oldalas részletes választ írtam az előző kérdésedhez.

Leírtam, hogyan működik ez a betegség, és hogy mik a tünetei. Azt is, hogy a depi és a pánik is lehet ettől.

Leírtam, hogy milyen táplálékkiegészítőket szedj, és az adagokat is.

Ajánlottam két honlapot is, amelyeken részletesen tájékozódhatsz a betegségről, a kiváltó okairól, és kb. mindenről.

A második válaszomban leírtam, hogy LEHET, hogy hatna az antidepi.

DE sokkal jobban járnál, ha elkezdenél tenni a betegség ellen, hogy javuljon az állapotod.


Most mire vársz akkor? Miért nem olvasol utána? Tényleg azt akarod, hogy a teljes pajzsmirigyed elpusztuljon? Hogy további tüneteid legyenek? Van kb. 300 lehetséges tünet... Plusz nagyobb az esély újabb autoimmun betegségek megjelenésére is.

Dr. Izabella Wentz gyógyult Hashimoto-s, mint említettem. Tehát saját tapasztalata is van, és többezer betege adatai és tünetei alapján is jól átlátja a helyzetet, plusz figyeli a legújabb kutatásokat is, és ő maga is kutat. Tehát egy hiteles ember. Én neki köszönhetem, hogy elkezdtem kigyógyulni ebből a betegségből. - Pedig nem vettem meg a könyvét sem, csak olvastam a cikkeit, és néztem a videóit.

Nem tudom, miből gondolod, hogy egy anonim gyakorisnak több tapasztalata lenne nála...

2018. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!