Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a hüvely bementemnél?

Mi lehet ez a hüvely bementemnél?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 évvel ezelött jelentkezett először, viszkető, piros és "fekélyes", de még sem, azóta 3-4 alkalommal tért vissza, ugyan azon a helyen, a hüvely bemenetemnél.

Az első alkalommal elmentem az sztk-s dokihoz, aki azt mondta hámsérülés és hogy borotválkozásnál fertőtlenítsek.

Legutóbb terhesség alatt jelentkezett (illetve tegnap..) mivel a terhességem nagy részét a klinikán töltöttem, igy könnyű volt normális dokival megnézetni ezt a valamit.

Nem akartam szólni, de eszembe jutott, hogy nem e herpesz. Nyilván nem fogdostam, nem tapogattam, így nem tudtam melyik nap milyen állapotban van. Két doki nézte, de ők is hámsérülést emlegettek.

Bár nem értettem mié4t jelentkezett, holott normális bugyit használtam, akkoriban ott nem is szőrtelenítettem, mindig normálisan tisztálkodom.

Tegnap megint előjött, ez a viszkető valami. Soha nem is fedeztem volna fel, csak ahogy wc után megtörtöltem, akkor erősen viszkető érzést érzek ott, azonnal tudtam hogy már megint az az izé, de csak akkor viszket mikor oda nyúlok. Tegnap fürdés közben szabad kézzel is megtapogattam, semmi hólyag, dagadás, szimplán viszket s ég azon a pici ponton.


Ez tényleg hámsérülés lenne? Vagy valami más próbléma lehet?


Hozzáteszem több mint egy hete nem borotváltam ott.


Köszönöm a hasznos válaszokat


2018. júl. 24. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!