Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől jöhetett meg 14. napra,...

Mitől jöhetett meg 14. napra, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem a barátommal és ma reggelre megtjött elötte 3.án jött meg 27. napra elég gyenge volt és 5 napig tartott.nem tudom mi lehet.óvszerrel védekezűnk.
2010. jún. 17. 10:43
 1/4 eszo válasza:

Hát szerintem 90%, hogy nem vagy terhes! csak valószínűleg összezavarodtak a hormonok!


Még mindig van vérzésed? nem lehet, hogy csak megsértett odabennt valamit, és az kezdett vérezgetni?


Ha nagyon aggódsz, akkor max csinálj egy tesztet reggeli vizeletből, vagy menj el nődokihoz, és ő megnézi, hogy minden okés-e!?


De nyugalom!!

2010. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez nem csak felsértés.teljesen menstruáció álaga van és sok. atgenapi elött 24.én szexeltem utoljára
2010. jún. 17. 15:40
 3/4 eszo válasza:

hát a helyedben kivárnám ezt a vérzést és azért elmennék dokihoz, mert vmi összekuszálódhatott..


De az is lehet, hogy korai vetélésed van..mert ha mondjuk 24-én terhes maradtál, akkor most 3-4 hetes lehetsz..és ha ilyen korban vetélsz el, akkor egy erős menzihez hasonlóan távozik..


háát..mindenképp menj el dokihoz!!ok??

2010. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok,rendben
2010. jún. 17. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!