Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek befelé fordult...

Van valakinek befelé fordult mellbimbója?

Figyelt kérdés
Mit lehet vele kezdeni?
2010. jún. 15. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

NEm tudom, mi a gondod vele, ha CSAK szépséghibának érzed, akkor fogadd el, hogy ilyen, nem zavaró.

Ha a szoptatásban zavarna, vagy ettöl félsz, akkor lehet kapni ugynevezett bimbóvédöt, ez egy kis cumiszerü sapkaféleség, amit a mellbimbóra illesztve tud a baba minden probléma nélkül szopni és kiemeli a befordult bimbót.

2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van, ráadásul lapos is. semmit nem lehet vele tenni, nem jók a kiemelős méregdrága sz-rok semmire. készülj fel arra, hogy nehézkes lesz szoptatni, nekem csak bimbóvédővel sikerült. más hátrányt nem tapasztaltam
2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esetleg a plasztikai sebészek segíthetnének, gondolkozom rajta h megműtsem e.
2010. jún. 15. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:

"Esetleg a plasztikai sebészek segíthetnének, gondolkozom rajta h megműtsem e."


Semmiképpen, mert nem igazán lesz jobb, de teljesen érzéketlen lesz az operáció után!!!!!!!!

2010. jún. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ne filózzál, halgass az előzők véleményére.
2010. jún. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!