Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érezni, h büdös vagyok?...

Érezni, h büdös vagyok? Buszon, villamoson?

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek, gombás, és különböző bakteriális hüvelyfertőzésktől.

Annyira elegem van, mindennap bőgök. Ezektől vajon büdös vagyok?


2018. máj. 24. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2018. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy candidás?Nem attól van ilyen sokszor gombád?
2018. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan embert, akiben megbízol, és kérd meg, hogy "szaglásszon körbe".

Egyébként meg próbálj életmódot váltani. Konzultálj egy dietetikussal és egy edzővel.

2018. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy érezni! A buszon, villamoson inkább az izzadtságot, ápolatlanságot érezni.Szerintem azért menj orvoshoz, mosakodáshoz pedig használj intim mosakodót és illatosított tisztasági betétet. Régebben nekem is volt visszatérő hasonló problémám,ezek a dolgok sokat segítettek, valamint én minden zuhanyzás után vékonyan bekenem kívülről canasten krémmel lent. Úgy érzem, ez sokat segített.
2018. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha érzik is, a BKV-s tömegnyomorban senki nem fogja tudni, honnan jön. Ha taxiba ülsz (vagy a limuzinsofőröd érzi), az már gáz... :D
2018. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek!

Azért köszi mindenkinek a segítséget!

Tovább küzdök az egészségemért!

2018. máj. 24. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!