Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki? segítség.

Valaki? segítség.

Figyelt kérdés
Mostanában folyamatosan éhes vagyok és ez nem olyan, hogy azt mondja valaki akkor bird ki. Nem, ezt nem lehet. Mikor próbálkozom majd ki lyukad a hasam annyira fáj, hogy éhes vagyok pedig akkor ettem. Szörnyű érzés, hogy nem akarok enni, de mégis eszek. Este 9kor ettem, de már megint fáj a hasam, mert éhes vagyok. Mit gondoltok ez normális? Esetleg lehet vitamin hiányom van?
2018. máj. 20. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vitaminhiany, de az is lehet, hogy nem eszel rendes, laktato etelt. Ha pl 9kor csak salatat ettel, akkor ne vard, hogy most ne legyel ujra ehes. folyadekra is figyelni kell, sokszor az ember nem is ehes, hanem csak szomjas, csak az agy ezt a kettot konnyen osszekeveri.
2018. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
írd már le ide, mit és mennyit ettél egész nap. Anélkül nem lehet véleményt mondani.
2018. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rengeteget iszok, mert szomjazok is nagyon. Laktató kajákat eszek. Fel sem tudom sorolni mennyit ettem ma.

Reggel: kávé, sonka 3 fajta, lekváros kifli 2, csoki, knédlit, hús, aztán még egy kifli hús, narancs, keksz, szalonna kifli hagyma, haluska, sült kolbász meg még ami jött meg volt az asztalon. És hozzá kell tennem hogy nem vagyok kövér.

2018. máj. 20. 22:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Na jó ez furán jött ki. Nem az összes reggeli :D
2018. máj. 20. 22:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Zöld kávé kapszula segítene valamiben?
2018. máj. 20. 22:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg?
2018. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném,de biztirsa nem mondanám
2018. máj. 20. 23:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy? Előtte se éheztél? Nem lehet, hogy most próbálod begyűjteni, amit eddig kihagytál?
2018. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem eheztem. Volt egy hosszan tartó fogyókúrám, ami hatásos is volt, de szinte ettem mindent mértékkel.
2018. máj. 21. 08:36
 10/12 A kérdező kommentje:
Cukorbetegséget meg tudja állapítani egy vérvétel is?
2018. máj. 21. 08:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!