Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehetne tisztább?

Hogyan lehetne tisztább?

Figyelt kérdés

Az iskolában amikor bemegyek a mosdóba valaki után, tök jó illat van, de amikor én jövök ki, nem engednék be semmit, mert nagyon kellemetlen, hogy inkább büdös van...


Fehér folyadék, aki nem mindig szagos, de előfordul hogy igen. Az ajkakon szokott lenni fehér "túrószerű valami" de rendszeresen megmosom.

Nem tudom mit kellene tennem. Nőgyógyásznál még nem voltam. Mi lehet ez?


Múltkor észrevettem, hogy a húgycsövem kivezetőnyílásánál egy fehér, elég kemény valami volt, amit nagyon nehezen lehetett leszedni, és egy picit fájt is, büdös volt. Mi ez? Vagy annak ott kell lennie, és ne szedjem le?

Valami tipp, hogy tisztábbn tudjam tartani?


Nagyon megköszönném az értelmes válaszokat! ...


15/L


2018. ápr. 22. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:

Aki üzenetet írt, annak a válaszom, Don spagetti:

Nem, nem élek nemi életet.

2018. ápr. 22. 15:38
 2/6 anonim válasza:
72%
Akkor ahogy írtam valószínű gomba. Menj orvoshoz.
2018. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha büdös és túrós állagú folyásod van,akkor bizony valami fertőzésed lehet.

Anyukáddal kellene beszélned.

2018. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kösz, épp most ebédeltem....

Túrós tésztát, de mindjárt jön is vissza.

2018. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz. Én is 15 voltam és szűz amikor először mentem, hasonló gonddal. Nem volt semmi extra, kérdezgetett, vett egy kenetet, majd az eredménnyel felírt gyógyszert. Eleinte én is nagy ügyet csináltam belőle, hogy fú de ciki egy ismeretlen férfival erről beszélgetni, mit fog gondolni rólam, hogy nem mosakszom rendesen stb, de nagyon rendes volt, nekik ez napi rutin, ne izgulj, de mindenképpenj menj el!
2018. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj orvoshoz,mert ez valami fertőzés!

Illetve ha megfogadsz egy felnőtt nőtől egy tanácsot, a hüvelyedet csak intim mosakodógéllel mosd,ne szappannal vagy tusfürdővel mert azok felborítják a hüvely savas pH-ját és elszaporodnak a rossz bacik és jönnek a kellemetlen tünetek!


29/N

2018. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!