Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruáció legalább...

Késhet a menstruáció legalább 1 hetet azért mert a Petesejt később ért meg? Vagy ez nem lehet?

Figyelt kérdés

pedig a melleim fel vannak duzzadva.eszek mint a fene.ahogy szoktam de nem jön meg.=//

.sokat stresszeltem..(3-4 napja késik=/ még csak..)de ennyit stressz miatt szerintem nem késhet.

kicsit félek.

légyszi segítsetek


2010. jún. 13. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben a terhességet ki tudod zárni,akkor igen.Én már 21éves vagyok de a múltkor előfordult,hogy 10napot késett,utána egy hetet.Én úgy vettem észre hogy tavasz/nyár elején mindig ez van.
2010. jún. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármitől kérhet. De: ha egy fogamzóképes korú nő nemi életet és késik a menstruációja, akkor először a terhességre kell gondolni. (még akkor is ha védekezett) Először a terhességet kell kizárni vagy igazolni, az összes többi lehetőséggel csak ezután van értelme foglalkozni.
2010. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!