Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevennél egy olyan hormon...

Bevennél egy olyan hormon gyógyszert amiről én már most tudom, hogy értelmetlen?

Figyelt kérdés
Barmolni kéne az egész szervezetemet hónapokon keresztül vele,sok rosszat hallottam, olvastam róla, szinte hatástalan arra a valamire amire elviekben felírják.
2018. ápr. 14. 01:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Mondtam a dokinak, hogy valami nem stimmt a menstruációmmal különben meg, de szerinte meg teljesen jól van ez így. Nem tudom mennyire normális, hogy most már 19 napja vérezgetek megint xd
2018. ápr. 14. 01:29
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Masik doki?

Es mi a diagnosis? Igy, ennyibol, nehez mondani barmit is.

2018. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is ezen filózok, hogy elmegyek és bejelentkezek valahova máshova is.

Megelőzés lenne, nehogy elrákosodjak. De! valami már most sem okés, nagyon de nem.

2018. ápr. 14. 01:54
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát pedig, bizonyos folyamatok, rákosodások, vérzések erősen hormonfüggők, ezeket vagy csak műtéttel, vagy valóban hormonális bogyókkal lehet megszüntetni.

Az hogy mi a neve a gyógyszernek, tökmindegy szinte.

Másik doki ajánlott azért, több diagnózis jobb. Bár sok változás nem lesz. :(

2018. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha képes lennél kategorizálni a forrásaidat, akkor nem ülnél fel ennyire az összeesküvés elméleteknek sem.
2018. ápr. 14. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Inkább vérezz, az jobb.

Én szedtem évekig Diane-t, középiskolás koromban. 19 évesen hagytam abba, szültem is, és jé, már 41 vagyok, hormonbajok nélkül.

2018. ápr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne károsítsd magadat azzal, hogy ráparázol a rákra és képes vagy még hormonokat is szedni megelőzésképpen.

Rákos sejtek mindenkinben vannak és a szervezet le is küzdi őket.

A rák is csak akkor betegség, ha visszafordíthatatlan. Különben meg a daganatos sejtszaporulatot amikor ellátta funkcióját, a szervezet elbontja.


Javaslom a témát tanulmányozd, biologika, újmedicina.


[link]

2018. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És mit írtak fel?
2018. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam,egyik orvos gyulladásaal kezelt,a másik norculutit irt fel...Majd egy harmadik elküldött kaparásra.Méhtestrák volt 40 évesen.Mindenképp eü kaparás kellene .
2018. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!