Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most egy 10perce nagyon...

Most egy 10perce nagyon elkezdett szúrni,feszülni a hasam alja. Fel lennék fázva? Vagy csak átmeneti gubanc?

Figyelt kérdés
Na de annyira szúr és fáj hogy egyszer-kétszer már lesugárzott a szemérem csontomba is. hirtelen felpuffadtam. De láthatóan!!
2008. okt. 29. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Hát ez lehet a felfázás jele is.De nekem ilyen nem volt,csak akkor amikor terhes voltam.De akkor ugy szúrt,és fájt,hogy megmozdulni nem tudtam,és levegőt se tudtam pár percig venni.A hasam nekem is felpuffadt LÁTVÁNYOSAN!!! És akkor még csak 7-8 hetes voltam.Csinálj tesztet,vagy mennyj orvoshoz. Majd megirod mi lett? Szia
2008. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h terhes vagyok...tuti! 3hete múlt el,most nem soká kéne megjönnie!
2008. okt. 29. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. És nem voltál akkor pasival,és ha tudod hogy 100% hogy nem lehetsz terhes akkor lehet még is csak felfázás,vagy a közelgő mensi jele.Bár ez kicsit fura lenne.
2008. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát lányok ilyen nekem is volt nem is egyszer mozdulni sem bírtam,de később kiderült,hogy cisztáktól van
2008. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!