Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy bírnak a nők menstruálni?

Hogy bírnak a nők menstruálni?

Figyelt kérdés
úg értem, hogy hogy bírják ki? 13 éves vagyok, és fél éve, hogy megjött. nekem már most nagyon elgem van belőle.:( én ezt nem fogom kibírni...:S
2010. jún. 11. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem is törődök vele. Miért mi a problémád?
2010. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor mozdulni sem tudok, annyira rosszul vagyok. semmi életkedvem...kikell cserélni a betétet..stb...:S
2010. jún. 11. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:
használj tampont és sportolj.Hidd el jelentősen csökkenti a görcsöket és depis sem leszel
2010. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Némi rendszeres, intenzív sport és zéró édesség előtte napokkal azt mondják megoldja.
2010. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Én örülnék, ha a pasik menstruálnának és szülnének:))))

Nekem sem hiányzik egyik se!

2010. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első pár év nekem is szenvedés volt, főleg a tüszőrepedés idején.Ha majd szedsz fog.gátlót, megszűnnek a görcsök, de addig még várnod kell pár évet, 16 év alatt nem nagyon szeretik felírni. Volt egy évfolyamtársam, akinek 16 évesen írta fel a doki. Nem pasi miatt, csak mert olyan elviselhetetlen volt neki.
2010. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első másfél-két év így fog eltelni. Aztán megszokod. 20 és 16 éves lányaim vannak, mindkettő ugyanezt érezte az első 1-2 évben. A nagyobbik akkor még azt is megkérdezte, hogy miért nem lehet a lányokat is úgy megműteni, mint a kutyákat, macskákat? Most már évek óta nincs ilyen témája, de a hugával ugyanez volt, mikor nagylány lett. Veled is így fog történni, higgyél nekem.
2010. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el öreg bölcsesség, hogy addig jó mig meg van. Ez igy igaz, csak azok tudják akiknek már elmult és csak gondjuk van azóta. Én 12 éves koromtól, majdnem 60 éves koromig "nagylány" voltam, tavaly mult el, már én is alig vártam, de visszasirom azokat az időket.
2010. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez nem választási lehetőség hogy kibírod vagy nem sajna.Megszokod.
2010. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, de vannak görcsoldó gyógyszerek, azok segítenek. Tartsd melegen az alhasadat!

Emellett keress mindenféle módszert, amivel megkönnyíted ezeket a napokat!

2010. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!