Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek ezek a tünetek?

Mitől lehetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon tanácstalan vagyok és majd csak jövőhét uttáni héten tudok elmeni a nőgyogyászhoz! múlt hét kedden volt menszeszem de csak 1-2 napig volt ugy normálisan majd alig volt most szinte mindig fáj a hasam alja a derekam és hányingerem is lett de az menszesz közbe is volt nekem még sose volt olyan hogy menszesz uttán is fájon a hasam alja vagy hogy hányingerem legyen mintha még egyszer megakarna jöni, a vérzésem se volt valami normális sötét színű volt... Menszesz előtt másfél hétel voltam együtt a páromal de akkor se ment el benem A válaszokat előre is köszönöm de a modortalan emberekre most nincs szükségem köszönöm
2018. márc. 25. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!