Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló váltás?

Fogamzásgátló váltás?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy 4 évig szedtem a milligest nevű fogamzásgátlót. most tartottam egy fél éves szünetet és újra gyógyszert akarok szedni. A milligest nagyon bevált nem volt semmi baj vele, kérhetem az orvost, hogy megint ezt írja fel?

Volt már valaki úgy vele, hogy szünet után ugyanazt a gyógyszert kapta? Vagy olyankor egy új fajtát szoktak felírni?


2010. jún. 8. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az vált be, akkor valószínűleg azt fogja felírni. De mondd neki, és akkor biztos azt írja:D
2010. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Milligestet szedtem elég sokáig, majd mivel szétmentünk az akkori barátommal, abbahagytam. kb fél évvel később ismerkedtem meg a jelenlegi barátommal, úgyhogy újra fel akartam íratni valamit. a doki megkérdezte, mit szedtem korábban, és ő rutinból a Milligestet akarta felírni, de én mást kértem, mert az utolsó levél 12. szemétől barnázni kezdtem. ezt leszámítva nekem is tökéletesen bevált. olvasgatom néha fórumokon az egyes fog.gátló márkákkal kapcsolatos beszámolókat és úgy látom, hogy a Milligest-tel kapcs. csak nagyon kevés gond van. most a Lindynettet fogom szedni, amint megjön. ha neked 100%-ig jó volt a Milligest, kérd most is azt. még az is lehet, hogy én is visszatérek rá, ha nem válik be a Lindynette.
2010. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!