Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás női nemi szerv?

Gombás női nemi szerv?

Figyelt kérdés

Azt hallotam hogy egyszer egy lány 12 évesen ment nő gyogyászhoz és mivel nem volt szűz fel jelentete a szüleit a nő gyogyász... Én most 13 éves vagyok és én sem vagyok szűz (barátomal vesztetem el akivel több mint 7honapja eggyüt vagyok...) és valami gomba ki jött rajtam fehér trutyi,kellemetlen szag stb... Ha meg lása h nem vagyok szűz fel jelent het v a szüleimet?

13/L



2018. jan. 23. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogy jelenthet, de bemesz a gyogyszertarba recept nélkül kapsz canesten kupot gomba ellen amúgy
2018. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😊
2018. jan. 23. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A nogyogyasz nem jelentheti fel a gyerek szuleit, ez tevedes. (Ez most durva lesz, de akar meg is eroszakolhattak, es azert nem szuz, szoval ez teljesseggel kizart). Egyedul annyi van, hogy 14 ev alatt kotelezo a szuloi jelenlet, nem tudom hogy a vizsgalat alatt is, mert en idosebb voltam amikor eloszor mentem, igy fel sem merult ez a kerdes. De en a helyedbe szolnek a szuleimnek, hogy gaz van, vigyenek el nodokihoz, mert lehet nem is gomba...gombat/fertozest barhonnan ossze lehet szedni, nem muszaj szexelni hozza. Amugy igen, canestent kapsz a patikaban is;)
2018. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na mi volt?
2018. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!