Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gondom? Talán...

Mi lehet a gondom? Talán hüvelygomba de nem vok benne biztos. Orvosnál más jártam sok gyogyszert kiprobáltam de mindig elöjön. Talán nem is gomba

Figyelt kérdés
kb 15éves korom ota van meg a gondom.most 17 éves vok.nagyon sokáig vt fehéres sárgás folyásom.elmentem dokihoz kaptam gyogyszert ami hatott de a menszeszem után ujra elöjön.mostanában már csak olyan h erös fehér folyás és annyira már em sok.nagyon sokszor vtam már dolinál, de most nem mentem el hanem canesten kombit vettem 3tablettásat. de most is viszket (már 2napja nem szedem)és megmaradt a fehér folyás ami nem büzös csak sok menyiségü.már sok gyogyszert kaptam de tejesen egyik se mulassza el.sztem vagy 6 fajta tablettát probáltam már ki.sztem használnia kelett vna nekik.lehetb h vmi más bajom van?már havonta járok nögyogyászhoz.mit tegyek?vagy mi probáljak ki?esetleg vmi komolyabb kivizsgálás?
2008. okt. 26. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is 15éves koromban kezdődött és én is 17vagyok most. A sok folyás nem minden esetben utal gombára ,van akinek a sok a természetes ,én is így vagyok vele, hogy van ,főleg a ciklusom 14-19napja között.Én is sok dokinál voltam, kaptam kúpokat ,de érdeks módom mindig előjött, pedig mosakodógélt is használok,meg inkább franciabugyit ,mint tangát!Nekem a Combi nem igazán vált be,mert az csak az enyhe tüneteket kezeli,de mire az ember észreveszi ,hogy baj van,az már nem az enyhe kategóriába tartozik.Legutóbb mikor voltam a dokinál kérdezte, hogy használtam-e már hüvelyöblítést és mondam hogy nem. Nah akkor írt ki nekem Jód tartalmút, ami kiöli a gombákat.ÉS utána még használni kellett tejsavasat is.Azt mondta, hogy mivel hajlamos vagyok a hüvelygombára, használjak havonta 1szer hüvelyöblítést (akkor amikor sok a folyás) 5napig napi 2szer, de mivel kolis vagyok, nem tudom megoldani így csak 3nap használom.Már 2.hónapja, hogy nem jött elő, nekem bevált ez az öblítés.


A DM-ben, Rossmannban kapható a Colpo-Cleaner hüvelyöblítő (1200Ft) és veszel hozzá Colpo-Cleaner tejsavas pezsgőtablettát (800Ft):ebben van 20db és ez nekem elég kb.4hónapig, mert ahogy írtam havonta 3nap használom 2szer!


Itt egy link róla: [link]


Ez a pezsgőtablettáról: [link]


Ez pedig az irrigáto+pezsgőtabletta:

[link]


Remélem tudtam segíteni és beválik Neked is! Jobbulást!Remélem kipróbálod, majd várom ,hogy visszaírj, hogy hogy vagy.

2008. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!