Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki tud ajánlani egy jó, nő(!)...

Ki tud ajánlani egy jó, nő(!) nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok, most költöztem Budapestre, Ferencvárosba. Előre is köszönöm a segítségeteket!
2008. okt. 25. 08:46
 1/4 anonim válasza:
66%
Ajánlom neked a Déli Pályaudvarnál az országos onkológiai intézetben regisztrálj a hét bármely napján és egy bizonyos DR Lehoczky Győzőt keress szerdán rendel 11h-ig sorszámhúzás nincsen, a vizsgálat ingyenes.Az ország egyik legjobb nőgyógyász főorvosa.
2008. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2008. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ferencvárosban a Mester u-i sztk-s rendelőben ajánlom neked Dr. Boiskó Klárát. Nagyon alapos, nyugodt, naprakész. Elég komoly, nem "tutujgatja" a beteget, de nem is azért jár az ember nőgyógyászhoz, a feladatát maximálisan ellátja. Nem ül rá a dolgokra, bármi apró eltérést tapasztalt, akkor engem egyből küldött vérvételre, hasi uh-ra, visszarendelt, szóval nem akart öt perc alatt lerázni. Én éveken keresztül jártam hozzá, akkor is, amikor már elköltöztem a 9. kerületből, szívem szerint terhesgondozásra is hozzá járnék, de közben külföldre költöztem.

Ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy mikor rendel: [link]

Előtte fel kell hívni a rendelőt és időpontot kell kérni. Nem azt mondom, hogy várni soha sem kellett, de fél órán belül mindig bent voltam, ami nem sok ahhoz képest, hogy nem magánrendelésről van szó, hanem sztk-s.

2008. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is Boisko doktornőt ajánlom. :)))

A többedik női nőgyógyász akinél jártam, és nagyon elégedett vagyok vele.

2008. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!