Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ajánlana nekem, egy jó...

Valaki ajánlana nekem, egy jó de nem túl drága nőgyógyászt Budapesten a V. vagy a VIII ker. -ben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nem túl drága? Ahova én járok, nála 8000 egy vizsgálat és a XI. kerületben rendel, de nagyon jó orvos.
2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, rosszul írtam: az első vizsgálat 10 ezer, utána 6 ezer.
2010. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

A Magánrendelés menüpontban lévő számot kell hívni, a Deák térnél rendel.

De ő sem olcsó, vizitdíj 10000 Ft, rákszűrés +1-2 ezer, ultrahang több, de helyben megcsinálja. Receptet ingyen és soron kívül ír fel, arra várni sem kell.

2010. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudok egyet,de ő a 11.kerületben van. Nekem 6 vagy 7ezer volt amikor jártam hozzá. Kicsit idősebb,sajnos a neten néhány helyen szidják de nagyon jó doki és az asszisztense is aranyos:) (Nála születtem és a lányom is nála született:D:D) A Gellért téren van a rendelője egyébként.

Ha gondolod privátban megirom a számát majd.

2010. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ultrahang és mell rák szűrést is akarok kérni.Azért a vizitdíjjon felül még kell fizetni?Mennyi lehet egy komplett vizsgálat?A XI ker.-it hogy hívják?Köszi a segítséget.
2010. jún. 1. 12:07
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy olyan doki kellene aki ért a PCO-s-hez is.(hormonzavar)
2010. jún. 1. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a doki a 11.kerületi Uh-t is csinál akkor 7ezer. PCO-hoz nem tudom ért-e de biztos ért mert már régóta doki. 62éves.Nekem mellrák szűrést még nem csinált.MAjd csütörtökön megyünk 6hetes kontrollra és akkor megkérdezem tőle. Jó lesz az ugy?
2010. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja_D Faludy Pálnak hivják. Ez lemaradt.
2010. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is XI.kerületit írtam neked. Ő Hamvas Ferenc és az oldala:

[link]

Az orvostudakozó oldalon is válaszol kérdésekre. Szerintem nagyon jó orvos, már régóta hozzá járok.

2010. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!:)
2010. jún. 1. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!