Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hónapja észrevettem, hogy...

Pár hónapja észrevettem, hogy ha sportolok, vagy megerőltetem magam, el kezdek vérezni, és enyhén görcsölni úgy, hogy nincs meg éppen a menstruációm. Lehet, hogy komoly a baj?

Figyelt kérdés
Ezen kívül, szintén sportolás után történt, hogy elmentem pisilni és döbbenten látom, hogy egy véres, dió nagyságú lebeny is kijött belőlem, (elnézést). Ettől már nagyon megijedtem.Mitől lehet ez?
2010. máj. 29. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A lebeny lehet méhnyálkahártya darab, hiszen menstruációkor ez távozik, bár általában kisebb. Más is lehet, ha már szexeltél védekezés nélkül. Ha igen, akkor sürgősen menj dokihoz. Ettől függetlenül én megnézetném magam egy nőgyógyásszal, akkor is ha nincs rá esély, hogy terhes voltál.
2010. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha minden sportoláskor vérzel, az nagyon nem oké. Ezzel már régen orvoshoz kellett volna fordulni. Az egészséged százszor fontosabb bárminemű szégyenlősségnél. Szerintem hétfőn vedd fel a telefont és kérj időpontot!
2010. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó ideje nincs partnerem tehát a terhesség kitárva.Viszont igen,mindenképp elmegyek dokihoz.Köszi a válaszokat!
2010. máj. 30. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!