Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm. Elmegyek...

Késik a menstruációm. Elmegyek nőgyógyászhoz, de mi van, ha akkor jön meg? Megvizsgál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már lassan második hónapja csúszik a menszeszem (nem vagyok terhes). Régebben volt olyan, hogy egy hónap kimaradt, aztán minden ment szépen, rendben tovább. 2 hónapja volt egy altatásos műtétem (nem nőgyógyászati), azóta teljesen fel vannak borulva a hormonjaim. Úgy készülök, hogy bármikor megjöhet, pár nap múlva megyek nőgyógyászhoz, ha éppen akkor jön meg, akkor is meg fog vizsgálni? Magánrendelésre megyek, akkor is elkéri a pénzt?

Szeretném megkérni a kérdésemet olvasókat, hogy csak azok válaszoljanak, akik normális stílusban tudnak válaszolni! Előre is köszönöm! :) L/21



2017. okt. 11. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolja, hogy szukseges, akkor meg. Ha ugy latja, raer, akkor mondja, hogy ha elmult, akkor menj vissza.
2017. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig megjön, kèrj egy ùj időpontot vizsgálatra. Ezt mindenképp ki kell deríteni, hogy mièrt marad ki időnkènt a menzeszed. A pènzt minden esetben elkèri, amikor fogad.
2017. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Ha szükséges, megvizsgál vérzés alatt is. Gondolj bele, van, aki azzal a panasszal meg, hogy hetek óta vérzik -nála sem lehet várni.

én úgy mentem legutóbb, hogy azt hittem, már elmúlt. Meglepődtem, amikor mondta, hogy még lát vért. Még a papírvatta is véres lett a széken vizsgálat után. De nem akadályozta semmiben a dokit ez a dolog. Annyi, hogy amikor kolposzkóppal megnézett, előtte kitörölte, hogy lásson rendesen.

2017. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!