Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló első levél...

Fogamzásgátló első levél barnás folyás?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni nőgyógyász ajánlásával a Symicia nevű fogamzásgátlót, első levélből beszedtem 14-et van még 7db...de nyugtalanít a mindennapos barnás folyás, valaki akinek van ebben tapasztalata leírná hogy miért van ez? Vagy hogy mikor múlik el?

2017. szept. 24. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100es 100ilyen kérdés...
2017. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális. A szervezetednek meg kell szoknia a hormonokat, épp ezért változó, hogy mikor múlik el. Ha a 3. hónapban nem múlnak a vérzészavarok, menj vissza a dokihoz!
2017. szept. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezért javasolta a dokim, hogy ne az első, hanem a 3-4. napon kezdjem el szedni, így kevesebb az esély az áttöréses vérzésre. Normális egyébként, ha a harmadik levél után is meglesz ez a panaszod, akkor menj vissza.
2017. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtatóak, ment a zöld pacsi.
2017. szept. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!