Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesszel távozó tusző (ciszta)?

Menzesszel távozó tusző (ciszta)?

Figyelt kérdés
Voltam uh-n kb 1hónapja mivel nem jött meg a menzeszem.doki azt mondta 3,5 cm-es tüsző/ciszta van a petefészkemben.nem lökődött ki amikor meg kellett volna jönnie,ezért megnőtt de a köv menzesszel távozni fog.meg is jött pár nap múlva,de nem olyan erősen véreztem mint ahogy a doki azt mondta.1hétig eltartott a vérzés de nem volt erős egyáltalán.most akkor mi lehet?van okom félni hogy még mindig ott van a tüsző?doki azt mondta ne aggódjak..én mégis félek.volt valakinek hasonló?
2017. szept. 17. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszta nagy valószínűséggel a "helyén" marad. Engem januárban műtöttek petefészekcisztával, mindkettőn volt, 5 meg 7 centis. Június végén kiderült, hogy újra ott vannak, csak most kb egy centis. Szóval nem valószínű, hogy lelökődik, csak fájdalmasabb menstruációt okoz, ahogy nem tud leválni.
2017. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj ellenőrzésre!
2017. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!