Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután megtudtátok, hogy...

Miután megtudtátok, hogy babátok lesz meddig dolgoztatok még a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Tudom ez függ,hogy milyen munkát végeztek,csak ugy általában kérdeztem.
2010. máj. 27. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7,5 hónapig
2010. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cca 1,5 hetig. Nekialltam sugarban hanyni mar a 6 heten, es a 4 honap vegeig abba sem hagytam. Amugy ugyvezeto voltam, nem kellett volna semmikeppen a stressz, mert elotte mar volt 2 vetelesem.
2010. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is csak 2 hétig.Tanultam,kivettem a tanulmányi szabit,aztán már vissza sem mentem.Amúgy sem éjszakázhattam volna a 12. héttől a kollektív szerződés szerint.Egyébként az EÜ-ben dolgoztam,ágy mellett.
2010. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 20 hetes korig dolgoztam kórházban,belgyógyászaton.Utólag már bánom hogy nem jöttem el azonnal.
2010. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszi a válaszokat.

Utolsó:Miért bánod?

2010. máj. 27. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Azér mert az ember ki van téve sok veszélynek.Én attól tartottam hogy valamelyik zavart beteg hasba rúg.Plussz sajnáltam a kolléganőmet mert egyedül kellett végeznie a "piszkos" munkákat.Nem emelhettem,meg sok dolog nem csináltam azért hogy ne hogy összeszedjek egy fertőzést.Úgy éreztem hogy teljesen feleslegesen vagyok ott.
2010. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Azért :)
2010. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem.Én helyedbe biztos nem dolgoztam volna ott ilyen sokáig.Nem tudom,hogy hogy bírtad!
2010. máj. 27. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen :)De csak eltelt.
2010. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én végig dolgoztam a 9 hónapom. júli 16-ra voltam kiírva, így júli 15én felhívtam este azokat az ügyfeleket, akik 16án jöttek volna tárgyalni és szóltam nekik, hogy tuti nem fogok szülni, de mivel 16ra vagyok kiírva, ezért inkább aznapra lemondanám a tárgyalásokat :))

Másnap reggel 5:30kor elfolyt a magzatvizem, így gyorsan írtam egy emailt a munkahelyemre, hogy más dolgom akadt és mit intézzenek el helyettem :)))

2010. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!