Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Júniusban hagytam abba a...

Júniusban hagytam abba a tabit, mert babát szeretnénk. Az addig 28 napos ciklusom 30-33 naposra változott, ami nem is lenne gond, de az utolsó vérzésem annyira fura volt. Normális dolog ez fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Egyrészt később is jött meg, mert az egyetlen alkalom, hogy 33 napra,előtte 5 napig enyhe krémes barnázás előzte meg, másrészt egy napig nagyon erős, alvadékos , nyúlós volt a vérem, utána meg megint 3 napig tartó krémes, világos barna folyás. Mára semmi. Igazából 9 napig tartott, abból is 1 normális, 8 nap barna. Valakinek van valami jó tanácsa, hogy mit kéne tennem? Mennyek dokihoz, hogy végülis mitől lehet ez? Vagy ez így teljesen normális a tabi abbahagyása után? Ja és még anyi, hog ilyen rendszertelen ciklus mellett , meg egyébként is ilyen össze vissza barnázgatással mikor lehet a pé-m?
2008. okt. 20. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nőgyógyászom azt mondta mikor szóltam h maj nemsokára abba akarom hagyni a gyógyszert, mert kimentem külföldre egy időre, h nem lehet tudni h ki hogy reagál az abbahagyására, szóval szerintem normális. nekem mondta h előfordulhat, h hetekig vérzek, előfordulhat h meg se jön egy ideig. de szerintem ha nagyon aggódsz, kérdezz rá, mégis csak babát szeretnél
2008. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kicsit felborul a hormonháztartás,mert abbahagytad a gyszert,teljesen normális.Ezért szokták mondani a 3 hónap szünetet tabi után hogy rendeződjön a ciklus is.

Van valamilyen teszt a peteérés kimutatására,drogériákban vagy gyszertárban érdeklődj.

2008. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még megvárom a köv. mensit, ha az is ilyen lesz, akkor azért elmegyek a dokimhoz.
2008. okt. 21. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis,hogy a tabi utan nem jott meg idoben es nem a szokott formaban...tabi utan en 6honapot varnek a babaval,hogy uruljon ki a szervezeted,mert masabb lesz a tabi utani mensi,sokkal tobb karos anyag tavozik a testbol igy a verzes altal,mint mikor tabit szedtel...ha egeszseges babot szeretnel...ezt ajanlom!!!Tobb az eselye!!!Hajra...


21hetes kismami!!!

2008. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!