Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap este csomòkat...

Tegnap este csomòkat tapintott ki a párom mindkét mellembe.25-én megyek nőgyògyhoz, addig be fogok csavarodni. Valakinek hasonlò?

Figyelt kérdés
Pici borsònyi csomòk mindkettőbe 1-1 az alsò részen. Kb ott, ahol a melltartò merevìtője van. Pàromat szoktam kérni, hogy nyomkodja àt a melleimet, mert én utàlom ùgy tapogatni meg nyomkodni a mellemet. Nagyon rossz mentàlis ùton vagyok, mert tegnap este òta teljesen vizualizàltam magamnak, hogy tuti ràkos vagyok. Nem is csodàlnàm amilyen szar pszichés àllapotban vagyok 2 éve folyamatosan, hogyha előidéztem volna magamnak valamit. A menzeszem is csùszik pàr hònapja minden alkalommal kb 1 hetet késik mint ahogy vàrom. Azelőtt normàlis volt. Mindkét cicimbe kb ugyanott van , mintha tükörképe lenne egymàsnak. Mivel nyugtassam meg magam amìg orvoshoz kerülök? Nagyon negatìvba vagyok. 27/N
2017. szept. 14. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, nekemis van alul egy csomóm, erre mondom az orvosnak, mondja hogy alul van akkor tuti nem az.

másik ha csúszik a mensid hormonproblemaid lehetnek. ezek szerintem cisztak, ami nekem is van, ha megjön akkor lejjebb megy.lehet erezni h kisebb a csomó ha megjön.nekem is alul van ahol a melltartó merevitöje lenne kb.üdv

2017. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért tapogattad a mellét? Mikor volt utoljára mammográfián?
2017. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kértem meg a pàromat, hogy tapogassa àt. Nem volt oka, csak ùgy. Mammogràfiàn még sosem voltam.
2017. szept. 14. 11:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Az azért rohadt ritka, sőt, hogy mindkét mellben és pont ugyanott van rákos elváltozás. Vagy tényleg ciszta vagy valami tejmirigy. Az se mindegy hogy a ciklusod melyik napján taperoljátok, előtte amikor nagyon megduzzadnak, tele vannak ilyen csomókkal. Fájnak is?
2017. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb, hogy ciszta. A nődokiig esetleg elmehetnél magán úton mellultrahangra, ha meg tudod oldani.
2017. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem zsírcsomók voltak. Jóindulatú.
2017. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!