Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol kesik? Szeritetek?

Mitol kesik? Szeritetek?

Figyelt kérdés
Felvoltam fazva es antibiotikumot szedtem.Ettol keshet?Mar 5 napja.Mondjuk szex is volt mult hetvegen,de ovszerrel,es minden rendben volt(biztos nem lyukadt ki,megneztuk),plusz naptar modszer szerint meg zold napon is voltam.Tehat akkor lehet az antibiotikum szedese miatt?Vagy a felfazastol?
2010. máj. 25. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ötezereszer el volt már mondva, hogy betegség, gyógyszer, stressz és még kismillió dolog befolyásolhatja a menzeszt.
2010. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet felfázástól, idegeskedéstől, gyógyszerek miatt..stb. Általában nekem is szokott késni, de ez csupán a sok stressztől van. voltam már nőgyógyászhoz..és azt mondta még teljesen normális az is ha késik akár 10 napot is.

Úgyhogy ha védekeztetek, és minden rendben volt! Ne aggódj! Nem lesz semmi baj!

2010. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!