Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha minden ciklusban egyszer...

Ha minden ciklusban egyszer pár napig erős szagú, sok fehér folyásom van az a peteérés jele?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj, nem csíp. Kicsit erős a szaga és csak 2-3 napig tart és viszonylag sok fehér valami jön ki belőlem. Ez peteérés?
2008. okt. 19. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaga van az fertőzés.Ami peteéréskor van az szagtalan.
2008. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés alatt a folyás átlátszóvá válik, hígabb és több lesz, és nincs semmi szaga, ha mégis, az inkább édeskés "illat".
2008. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem kb ciklus közepén mindíg ilyenem van, se előtte se utána. Áltátszó soha nem volt, hígabb az igaz, van egy kis szaga, sok van belőle. Nekem ez mindíg előjön. Szinte napra pontosan, előtte se utána se, csak azon a pár nap.
2008. okt. 19. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm... akkor pedig annak kell lenni. A "nagykönyv" szerint olyankor a folyás kristálytisztává válik. Nekem néha opálos, és tényleg több, mint amúgy. Ha utána elmúlik, akkor neked tényleg ilyen. :) Második voltam.
2008. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis szaga, az normális. Én is kifigyeltem és nekem is hasonló tüneteim vannak középidőben. Biztos a peteérés az, nem kell aggódnunk :)
2008. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!