Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit keshet a menstruacio?

Mennyit keshet a menstruacio?

Figyelt kérdés
Volt aktus,de vedekeztunk...Mi lehet a masik ok,ha kesik?es emmnyit keshet max.?Mikor van gon?mennyi ido utan menjek nodokihoz?
2008. okt. 19. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó.Van amikor egy kis cysta miatt késik,bezavar a hormonoknak,van hogy a cysta miatt meg sem jön.

Aztán elvileg csak spontán is késhet idegeskedés ,stb. miatt is,ez is lehet akár egy-két hét is.

Ha félsza terhességtől,a várt mensi akár napján is vagy rá 2-3 napra is tesztelhetsz,az a biztos ha meg akarsz nyugodni.Vegyél jó minőségű tesztet,nekem gabriel mensi előtt 2 nappal kimutatta,szval szerintem az jó.

2008. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

minél jobban idegeskedsz miatta, annál többet késik

nekem volt, hogy két hetet is késett és vettem a terhességi teszteket kétségbeesve, pedig amúgy rendszeres szokott lenni

2008. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után, talán inkább egy terhességi tesztet javasolnék, elöször, aztán dokit. Hány éves vagy?Mert kamasz korban előfordul, ha nem vagy terhes akkor is, hogy kimarad.
2008. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17vagyok ,nallam altalaba rendszeresen jon meg es ezert kerdem
2008. okt. 19. 16:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy hétig kimarad akkor már érdemes tesztelni. De nagyon sok tényezőtől függ, hogy késik. Pl. fogyás, hízás, idegeskedés, stressz, életmódváltás, fáradtság, ...
2008. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pipci válasza:

február 16-án menstruált utoljára. most márc. 16-17re vártuk (átlagos ciklus 28nap kb.), de még ma sem jött meg.. 5-7napja késik..

19én d.u., 20án reggel, és ma, 22é, reggel csinált tesztet, de mind negatív (1vonal) lett.. ő már nem fél, de én félek, mert ennyit még nem késett sosem.. (és volt a februári menzesz óta 10napig mandulagyulladásos.. le is fogyott általa eléggé.. talán emiatt is késhet. nem tudom.) óvszer nélkül 2x "tettem be" olyan 5-10mpre.. -hülyén hangzik tudom-, és utánna húztam fel. szerintetek baj van?..


Általában 2hetente megyek haza, és 3-4-5napig vagyok otthon. Attól függ.. Ilyenkor vagyunk együtt szinte minden nap. És tudom, hülye voltam, meg már őrlődök rajta azóta rendesen, de nagyon hiányzott, és óvszer nélkül betettem (nem egyazon napon) 2 vagy 3alkalommal, de maximum 10másodpercig. Amikor már éreztem, hogy jobb lenne felhúzni az óvszert..

-------------------------------------------------

Attól félek, hogy esetleg valami előváladék félében esetleg.. Volt valami, aminek még nem kellett volna hogy legyen.

--------------------------------------------------

Jól megvagyunk együtt, néha kis viták vannak, de amúgy tényleg nagyon jól kijövünk, és ha eljutunk odáig, talán szeretnék is gyereket, de annak még nem most jött el az ideje.. Szeretném megalapozni a jövőm, fix munkahely kellene, stb.. Szóval még nincs tervben. Nőgyógyászhoz meg nem akar menni.. Én 20vagyok márc. 6. óta, ő 17 (18lesz novemberben). Tényleg megfogadtam, h többet soha nem csinálok így, de azért jó volna tudni, hogy ti mit gondoltok...

2011. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!