Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az is lehet nemi beteg aki...

Az is lehet nemi beteg aki csak 1 novel volt?

Figyelt kérdés

A baratom elottem csak egy lannyal fekudt le elmondasa szerint, vele sem sokszor (nem tudom szamit-e), nekem pedig o volt az elso, lehetek nemi beteg?

Igazabol egyaltalan nem hiszem h az vagyok, nincs tunet meg semmi, nincs is ra okom h azt higgyem baj van, csak hát...en ilyen teren nagyon aggodos tipus vagyok. Ha realisan nezem a dolgokat akkor tudom legbelul h nincs semmi baj. De kerlek nyugtassatok meg. Azert merult ez most fel bennem mert kicsit betette gumi nelkul nehanyszor (szoval tobb aktus soran mindig egy kicsit, nem is teljesen es max. 1percig. Szerintem terhesseg kizarva, mert sem elovaladek sem sperma nem kerulhetett a vaginamba, hiszen ez az aktus legelejen tortent utana folytattuk gumival. A kerdesem inkabb a fertozesekre vonatkozik, ertelmes segitokesz valaszt szeretnek kapni megnyugtataskepp mert remelem jol tudom a dolgokat de javitsatok ki.



2017. aug. 13. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen! Ez saját tapasztalat!
2017. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
eloszor is akkor is lehetsz nemibeteg ha a srac csak egy lannyal volt eddig.. masodszor az aktus elejen is van elovaladek szoval megeshet igy h valamikor veletlen terbes leszel.. haramadszor ha betette gumi nelkul es vagy neki vagy az elotted levo csajnak volt valami baja akk siman elkaphattad.. fel kene ehhez noni h ilyen alap dolgokat is tudj.. most menonek erzed magad h szexeltel? gratu akkor is legyel meno ha majd egyszer terhes leszel kislany.. inkabb menj olvasni mert a szexrol nem sok mindent tudsz..
2017. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az az egy nő beteg volt, akkor miért ne lehetne nemi beteg a párod?

Amúgy vigyázz ezzel a gumi nélküli dologgal, mert az aktus kezdetén is van már előváladék, tehát úgy is lehetsz terhes ha csak "kicsit" teszi be anélkül.

2017. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tualjdonképpen lehet de a nemi betegséget nem úgy kell elképzelni hogy az embrek fele hordozza, meglepően ritkák főleg mert a nagy részük tünetet okoz és gyorsan gyógyítható.
2017. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi tüneted, akkor ne képzelődj!
2017. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!