Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem távozik rendesen a vér?

Miért nem távozik rendesen a vér?

Figyelt kérdés
Ma dèlben arra lettem figyelmes, hogy reggel óta alig van pár folt a betètemen, majd mikor felálltam a vècèről szinte kicsurgott belőlem az összes egyszerre, darabokban, alvadtan. Ülő munkát vègeztem egèsz nap. Emiatt lehet? vagy lehet túl szoros a bugyi? vagy talán valami testi baj ez?
2017. aug. 11. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem semmi probléma nincs, nálam is ez szokott lenni, elég gyakran. Mivel ültél egész nap, ezért mikor felálltál akkor távozott belőled egyszerre sok vér, ez szerintem természetes.
2017. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes dolog. Ha ülsz vagy fekszel és keveset mozogsz akkor nehezebben távozik, kevésbé folyik ki. Aztán ha felegyenesedsz akkor egyenes utat kap ami összegyűlt. Nálam is így szokott lenni. Az a "legjobb" benne, hogy mivel általában reggelre szokott megjönni először nem is érzem mikor felkelek. Aztán mikor viharzok lefelé kávét főzni akkor jön az áradat meg a "huu ba..ki" érzés.. :D
2017. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Ez akkor ciki, ha fehérben vagy, és hopp a betéten mindenhová szét is folyik, mert instant átázás.

2017. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj,nekem is mindig ez van...az a legjobb,amikor még nem kéne megjönnie,és halál nyugalommal hordok fehéret.az érzés felülmúlhatatlan...
2017. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!