Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem fehérek a fogaim...

Balazs00xx kérdése:

Miért nem fehérek a fogaim kellőképp? Pedig napi 3x mosok fogat

Figyelt kérdés

NEM kávézok , és NEM cigizek ! üditőket is módjával iszom inkább ásványvíz. naponta 3x mosok fogat

reggel mikor felkelek , délután mielött elmegyek valahova

és este alvás elött a nyelvemet is mindig lehúzom a fogkefe másik felével ,de az is lepedékes picit. Miért nem fehéredik ki a fogam teljesen? picit sárgás


2010. máj. 23. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogak színe csak bizonyos mértékig efolyásolható, mert nagyban függ az egyéni adottságaidtól, és biza nem mindenkié vakfehér. Ha zavar, menj el orvosi fehérítésre, ha az orvos is jónak látja, azzal még pár árnyalatot javíthatsz rajta.
2010. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Változtass fogkrémet. Én speciel a Blanx-ot ajánlom... nekem semmitől nem fehérednek ki a fogaim, de az csodákat művel! Valami hihetetlen. Az igaz, hogy kicsit drágább, mint a többi, de hidd el, megéri. Persze lehet ,hogy egy másik fogkrém is megtenné, ha a fogkrém nem-váltása a gond, de szerintem a Blanx szuper.
2010. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De, éppenhogy _kellőképpen_ fehérek. Nem kell fehérnek lenniük, csontból vannak és nem gipszből. Ne a tévéreklámokból tájékozódj a biológiáról. :-)
2010. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kipróbálom a blanxot , nekem nem baj a pénz ha erdményes ,

mostani fogkefém 1200 volt fogfehérítős " "

fogkrémet 800 ft alatt nem igen vettem még

szóval örömmel kirpbórálom amit mondtál

hypermarketben árulják?

2010. máj. 23. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!