Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Mit tegyek?...

Ez normális? Mit tegyek? Menstruációs probléma.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok,8 éve menstruálok.28 napos a ciklusom. Az utolsó menstruációm első napja július 5. az utolsó napja 8. Most vagyok a 16. napon, de elkezdtem vérezni. Pirosas, gyenge. (Általában pecsételve, barnázva kezdődik)

Mi lehet ez? Forduljak orvoshoz?


2017. júl. 20. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam az ovulációs vérzésről is, viszont nekem még sosem lépett fel ilyesmi. Lehetséges, hogy ez az?
2017. júl. 20. 18:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van probléma. Nekem közel 20 éve van meg a menstruációm, és pár hónappal ezelőtt 17 napra jött meg a vérzésem. Átlag 24-25 naposak egyébként a ciklusaim.

Rendesen abban a hónapban megvolt, ugyanannyi vérzéssel, ugyanannyi napig. Se előtte, se utána nem volt ilyen rövid ciklusom. Szóval van ilyen is. A nők nem gépek, hogy mindig minden hónapban ugyanúgy történjen minden.

Ha esetleg máskor is ez előfordul, akkor megér egy vizsgálatot (én is így voltam vele), de egyébként meg lehet, hogy ez most csak így alakult.

2017. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszeri alkalommal lehet változás, hiszen néha hiba csúszhat a rendszerbe. Te sem vagy gép. Lehet, hogy ovuláció miatt vérzel, lehet, hogy menstruáció. De egyszeri alkalommal felesleges dokihoz menni. Ha a következő mensi is érdekes, akkor menj.

20N

2017. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!