Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már így valaki? Köztes...

Járt már így valaki? Köztes vérzés vagy mi lehetett?

Figyelt kérdés
Április 8án volt egy vetélésem, 6hétre rá megjött, rendesen 6 napig ahogy régen Majd szokásosan 30 napra rá megint rendesen 6 napig ahogy szokott. 25-én múlt el 27-én látott az orvos (ez volt a 3. kontrollom) rendesen megvizsgált, semmi gondot nem látott, a keneteim is negatívak. Most kedden mégis elkezdtem görcsölni, barnázni, majd élénk vérzés i jelentkezett, mintha megjött volna megint, de csak az nap este és igazából egy tisztasági bőven elég volt. Másnap még kicsit furcsán éreztem magam , mintha puffadt lett volna méhem és néha szúrt jobb oldalt...de ennyi mára semmi bajom. Az orvosom szabin, de ahogy hétfőn hazajön hívom, de addig is, valakinek ötlet mi lehetett ez?
2017. júl. 6. 15:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja mellem azóta is érzékeny, nem múlt el mint ahogy szokott.
2017. júl. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!