Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek dr. Valent...

Mi a véleményetek dr. Valent Sándor budapesti nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy bunkóság a neten név nélkül bárkiről is véleményt nyílvánítani, véleményt kérni és másokat erre ösztönözni.
2010. máj. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak arra voltam kíváncsi h aki járt már nála hogy az ő tapasztalatai mik voltak vele kapcsolatban, de aki nem akar itt neten írni írhat privibe is.
2010. máj. 20. 09:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudom, régi már a kérdés, de nem tudom megállni szó nélkül.

Első: Szinte mindenkiről indul ilyen kérdés, gondolom, hogy a kérdező tapasztalatszerzés céljából tette fel a kérdést, nem kibeszélni akarta.

És én le is fogom írni, amit gondolok róla.

1x voltam nála, elég is volt.

Feltűnési viszketegségben szenved, égeti a szereplési vágy, és nagyon szereti hülyének nézni az embert, hülyeségeket beszélni.

Történetem a következő: 34. hétben lehettem, épp hozzá kerültem UH-ra. A dolog ott rosszul kezdődött, hogy az egész vizsgálatot tanulócsoport nézte végig. (Önmagában még nem lett volna gond, de amit ez a pasas előadott, a párom is majdnem lefordult a székről.)

A semmiből gondolt egyet, hogy cukros vagyok (érdekes, ezt majd' 9 hónapig a saját orvosom nem látta + a véreredményem nem mutatta ki, de ő egy sima ultrahangból rájön? Okos ember...), csak épp nem érti, hogy akkor mitől kevés a magzatvizem, hiszen a cukorbetegeknek általában sok szokott lenni, hát ő ezt nem érti... (ezt ismételgette...)

Nagy valószínűség gel óriásbébim lesz 5 kg fölött, stb.

Meg menjek ilyen, meg olyan vizsgálatra, stb, ja és reméli, azt tudom, hogy ilyenkor már nem lehet abortuszt végezni, mert azt csak 24. hétig lehet, ezt is elmondta vagy 4x.

3120 grammal született meg a lányom 38. hétre, egyikőnk sem lett cukros...

Oké, hogy ott vannak a hallgatók, de az én idegeim kárára ne gyakoroltassa őket.

2010. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szia köszi a választ, igen tapasztalat szerzés céljából kérdeztem, mert nem akartam volna bele futni egy ilyenbe, tanuló csoport az szép és elhiszem h gyakorolniuk kell de akkor is az milyen már h ott vagy "kiterítve" az asztal közepén ők meg ott néznek 2cm-ről, meg ilyeneket mond a doki h abortusz stb :S képzelem h nem paráztatott be kicsit sem.
2010. okt. 14. 05:49
 5/12 anonim ***** válasza:

A húgom nála szült két egészséges gyereket, én is hozzá járok évek óta és elégedett vagyok vele.

A "feltűnési viszketegséget" én úgy fogalmaznám meg, hogy oktatta azokat az orvostanhallgatókat, aki majd a gyerekeinket fogják gyógyítani és akiknél a gyerekeink fogják megszülni az unokáinkat.

Aki ellenzi ezt, az NE MENJEN OKTATÓKÓRHÁZBA. Van sima kórház is, ahol nem tapogatnak végig az orvostanhallagók.

2011. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nyilván az abortuszos téma nem azért merült fel, hogy vetesd el a gyerekedet (annak ugyanis nagyon nem ez a módja!), hanem MAGYARÁZOTT a diákoknak.
2011. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Legalább 10 éve hozzá járok, nála szültem, nem tudok róla rosszat mondani... Türelmes, kedves, és a kórházban nagyon sok alkalmazottól (akikkel kapcsolatba kerültem vérvételek, egyéb vizsgálatok során) hallottam azt, hogy jól döntöttem, mikor őt választottam. A fentiekben leírtakról nekem is az a véleményem, hogy ha ezek a dolgok zavarnak, akkor ne menj oktatókórházba. Én is jártam már úgy, hogy a sebészeten végigfogdosták a mellemben lévő csomót. Egyébként megkérdezik, hogy zavar-e, hogy bent vannak a tanulók, és mondhatsz nemet. De ha mindenki nemet mondana, akkor min tanulna a következő orvosgeneráció??? Szóval az én véleményem nagyon sok ++++++++++++
2012. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én írtam a hosszú választ. Igaz, mindig megkérdezik, hogy bent lehetnek-e, ez alkalommal maradt csak el. Egyébként magán rendelésre jártam végig egy orvoshoz, aki a II-esen vezeti le a szüléseket, és küldött oda pár ellenôrzô vizsgálatra, nem én választottam.

Én örülök, hogy másnak jók a tapasztalatai, de az nem azt jelenti, hogy az ellenvélemény mindjárt hülyeség. Hetente 2x riasztottak mindenféle problémával, nem tudom, hány genetikai Uh-on voltunk, végig bennem volt az ideg, és akkor szülés elōtt 4 héttel még ilyen hülyeségeket kell végig hallgatnom, mert neki ez a dolga... Hát nem hiszem, hogy az lenne, hogy halálra rémítsen, csak mert mások ebböl vizsgáznak...

2012. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Viol@ válasza:

Nálunk az egész család hozzá jár, már 5 gyönyörű, egészséges gyermeket segített a világra a családunkban. Észrevette időben a terhességi cukorbetegséget az egyik testvéremnél, akinek a második babánál életmentő császárt kellett csinálni, és a kicsi tökéletesen egészséges 5 éves mostmár. Másik családtagomnak 4-5 különböző nőgyógyászati problémáját oldotta meg, mire sikeresen várandós lett az első lombikkal. A harmadik családtagom várandós lett 3-as ikerekkel és kiválóan kezelte a terhesség alatt. Nekem is vannak nőgyógyászati gondjaim, hozzá mindig szívesen megyek, mert kedves, odafigyel és minden kérdésemre válaszol. Rengeteg meddő nőnek segít, hogy gyermekük lehessen.


A negatív tapasztalatokhoz, csak annyit fűznék hozzá, hogy a két körülmény különböző...korházban UH, egyetemisták előtt, miközben ő a tanár, körültekintően mindent el kell magyaráznia nekik ötvenszer. A mi családunk magán úton jár hozzá, fizetünk ezért, odafigyel, kedves, nagy szaktudása van, megértő és türelmes. És remek nőgyógyász!!!

2013. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!