Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi ideig normális ilyen...

Mennyi ideig normális ilyen korban ha késik?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, még nem állt be rendesen csak szinte minden hónapban megjött, viszont most 2 hónapja késik. Ez normális?

2017. jún. 20. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Fél év még normális.

20N

2017. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod most egy kicsit megnyugodtam. Sok helyen olvastam azt is hogy ha már kimarad akkor menjünk orvoshoz.

De mi van akkor ha a nyaralásig nem jön meg és mondjuk amikor fürdőzünk megjön. Erre valahogy fel lehet készülni?

2017. jún. 20. 12:48
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia!Létezik "mini tampon",talán azzal érdemes lenne próbálkozni,ha elmentek nyaralni.Kérd meg anyukádat esetleg,nagymamát vagy bárkit,hogy magyarázza el a használatát.Ez nem fáj,és praktikus is,mert hát betéttel nehezen hinném hogy jót fürcsiznél.A másik,meg hogy nem kell egyből orvoshoz futni,kell egy kis idő míg beáll.Viszont gy idő múlva,már érdemes nőgyógyászhoz fordulni.Remélem segítettem!:-)
2017. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, hogy megjön, nem egyből ömleni fog belőled a vízben.
2017. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon sokat segítettetek!

Tampont nem szeretnék használni szóval akkor inkább nem fürdenék.:D

Igen természetesen érzem ha megjön de akkor már elkaphatok fertőzést. Mondjuk bárhogy elkaphatok.:)

2017. jún. 20. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhogy elkaphatod a fertőzést, lényegtelen, hogy menstruálsz vagy nem. De nálam mensi előtt már előjön hasfájás, kisebb görcsölés. Ilyenkor már tudom, hogy lassan meg fog jönni, így nem megyek vízbe.
2017. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, ma reggel megjött!
2017. júl. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!