Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik ezek a kis hólyagok a...

Mik ezek a kis hólyagok a nemiszervemen?

Figyelt kérdés
Ez szinte már nagyon régóta ott van. Kiskorom óta, nemis foglalkoztam vele eddig, de most valahogy gondolkodtam rajta hogy mi van hogyha valami betegség? A böröm alatt ilyen sok kis hólyag. És igy lehet öket morzsolgatni. Arra is gondoltam nem lehet ilyen kis mirigyek? vagy nem természetes? eléggé parázom ettöl:S
2010. máj. 17. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. pattanásnak is gondoltam őket, de hát kinyomni nem lehet. mivel most mástól is hallom ezt, bízom benne, hogy normális.
2010. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egyetlen egy a combhajlatomban, a bikinivonalnál. Legalább 6 éve ott van, de nem nő, olyan borsó nagyságú mozgó "jármű" Én zsírmirigyre gondolok.
2010. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kiskorod óta ottvan, és azóta nem okozott panaszt, akkor nem is fog :)
2010. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló: (az első én voltam)

Szerintem a kérdező nem ilyenre gondol. Legalábbis amire én gondoltam, az konkrétan a nemiszerven van, mondjuk a nagyajkakon és környékén. (javíts ki kérdező, ha nem egyre gondolunk)

2010. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
zsírmirigyek igen, idővel eltűnnek, és nem is gáz, a legtöbb embernek van. igaz eddig csak férfiaknál hallottam róla, az a fordyce folt.
2010. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, és igen sztem azok azok. Hát eddig nemvolt vele gond, csak fura... :)
2010. máj. 18. 00:23
 7/8 anonim válasza:

Nekem is van, ezek csak zsírmirigyek.

Nem kell velük foglalkozni.

2010. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, voltam már nőgyógyásznál, és azt mondta hogy csak mirigyek és természetes, annyira megnyugodtam.
2010. nov. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!