Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikorra várható az első...

Mikorra várható az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2,5 éve fejlődik a mellem, 1,5-2 éve van folyásom, szőröm. Azt szokták írni szőr növekedése után 6 hónap. Ezért nem értem

2017. febr. 26. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az nem törvényszerű,hogy pont 6 hónapnak kell eltelnie addig.Hány éves vagy?Ha 15 éves korodig nem jön meg,akkor kell orvoshoz menni.
2017. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Amugy nyugi megfog majd jönni. 17-18 éves korodig bármikor.

De ne várd annyira, mert nem egy jó dolog, persze tudom könnyű ezt mondani. Anno en is nagyon vártam, most meg bárcsak ne lenne :D

2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Elfelejtettem h 12.😂😂
2017. febr. 26. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,nem késtél le semmiről.:)
2017. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2017. febr. 26. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon lehet már mit mondani, a többiek elmondták, de ha több választ szeretnél, akkor itt van egy összegzés ismét: Mindenki más, szóval nem lehet megmondani, hogy neked mikor fog megjönni. Az hogy a fejlődés többi részében hogy állsz nem igazán utal semmire a menstruációval kapcsolatban, az összes ilyen állítás mint például a fent említett szőr után 6 hónap csak egy általánosság, nem mindenkire igaz. Ha 4-6 év múlva se jön meg, akkor nem árt meglátogatni egy dokit mert lehet hogy van valami gáz. Azt is csak ismételni tudom, hogy ne várd annyira, nem olyan jó dolog:D
2017. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!